zvláštní poděkování
Volný.cz

Dva klenoty operního světa z Metropolitní opery

Jonas Kaufmann

Podzimní sezóna přímých přenosů z Metropolitní opery pokračuje hned dvěma klenoty operního světa - Samsonem a Dalilou (20. října 2018) a Děvčetem ze Západu (27. října 2018). Obě inscenace lákají na spolupráci velkých jmen operního světa. Zatímco Samsona a Dalilu režíruje Darko Tresnjak a titulní part zpívá Elina Garanča, v Pucciniho Děvčeti ze Západu zazáří Eva-Maria Westbroek a tenorista Jonas ...celý článek

15.10.2018 22:10:32 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama



Teatr NO99 - Revoluce (Foto: Ojasoo)

Palm Off Fest 2018 začne estonskou Revolucí

Třetí ročník mezinárodního setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest zahájí 19. října 2018 autorská inscenace Revoluce estonského Teatru NO99, držitele celý článek

15.10.2018 18:10:19 Redakce | rubrika - Festivaly
Harakykyri (11:55)

BE26 opět spojí oba prostory

Klub ROXY a Experimentální prostor NoD jsou neopomenutelným multikulturním centrem na mapě Prahy. Letošní narozeninové oslavy s názvem BE26 opět spojí oba celý článek

15.10.2018 16:10:57 Redakce | rubrika - Zveme ...
Skyline

Skyline tradiční předvánoční koncert v ROXY

Elektronická parta Skyline ohlašuje svůj každoroční pražský předvánoční koncert, který letos proběhne 12. prosince 2018 v Roxy. "Je to už naše tradice, kterou celý článek

15.10.2018 19:10:05 DePe | rubrika - Koncerty

reklama

BIG (Městské divadlo Brno)
květen červen červenec zobrazit kalendář
předchozí (23) tento týden (24) příští (25)
Po Út St Čt(14.06. 18) So Ne
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
KATI
13:00Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
Výstava
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
ROZMARNÉ LÉTO
10:30Divadlo v Celetné /Klubovna v Jindřišské ulici
ČERVENEC
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
MŮJ ROMANTICKÝ PŘÍBĚH
19:30Divadlo Pod Palmovkou /Studio Palmoffka
JAK SBALIT ŽENU 2.0
20:00Divadlo Ponec /FESTIVAL TANEC PRAHA 2018
Idea de una pasión
19:30Divadlo v Řeznické
ÚTĚKY
19:00Hudební divadlo Karlín
SESTRA V AKCI
21:30Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Otáčivé hlediště Český Krumlov
DRACULA
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
KONKURZ
18:00MD Brno /Činoherní scéna
LAKOMEC
19:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
HOVORY NA SCÉNĚ
19:00MD Zlín /Velký sál
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
RUSALKA
20:00Národní divadlo /Nová scéna
SLOVANSKÝ TEMPERAMENT (balet)
premiéra
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
APARTMÁ V HOTELU PLAZA
19:00Národní divadlo Brno /Reduta
KMENY
19:30Symfonický orchestr hl. m. Pra /Smetanova síň Obecního domu
JOSÉ CURA & OBRÁZKY Z VÝSTAVY
Po Út St Čt(14.06. 18) So Ne předchozí (23) tento týden (24) příští (25)
květen červen červenec zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Ondřej SOKOL
Daniel RYMEŠ

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová