zvláštní poděkování
Volný.cz

OPERALIA Plácida Dominga

OPERALIA Plácida Dominga

OPERALIA Plácida Dominga - světová soutěž mladých zpěváků poprvé v historii v Praze.
Hlavní město Praha se v červenci 2019 zařadí mezi přední světové kulturní metropole, které hostily nejvýznamnější pěveckou soutěž OPERALIA. Každoročně se pěveckého klání zúčastní více než tisíc mladých pěvců z celého světa a čtyřicet nejlepších je pozváno do hostitelského města. V minulosti v soutěži uspěli například tenoristé José Cura a Roland Villazón či sopranistky Olga Peretyatko a Sonja ...celý článek

14.1.2019 15:01:42 Redakce | rubrika - Ze zlaté kapličky

reklama



Ondřej Veselý a Vendula Fialová (Rok na vsi)

Rok na vsi na Palmovce

Na českých scénách mají své trvalé místo a pravidelný úspěch u diváků venkovské tituly, především z pera Gabriely Preissové, Ladislava Stroupežnického či celý článek

14.1.2019 11:01:11 Jana Soprová | rubrika - Recenze
Petr Fejk a Ivana Chýlková (Bond/Medea)

Bond / Medea pod taktovkou Cabanů

První premiérou roku 2019 v divadle Studio DVA byla 11. ledna nekorektní revue aneb sentimentálně – senilní sta – řecká last minute tragédie Bond / celý článek

14.1.2019 12:01:06 Redakce | rubrika - Zveme ...
Jan Bartoš

FOK uvede klavírní recitál Jana Bartoše

V pražském Rudolfinu se v rámci řady FOK s názvem Světová klavírní tvorba v sobotu 26. ledna 2019 představí špičkový český klavírista Jan Bartoš. Zahraje celý článek

14.1.2019 12:01:38 Redakce | rubrika - Koncerty

reklama

Rok na vsi  (Divadlo pod Palmovkou)
leden únor březen zobrazit kalendář
předchozí (4) tento týden (05) příští (6)
Po Út St Čt Pá(02.02. 18) So Ne
19:30A-Studio Rubín
OBLUDOV
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
AMERICKÝ BIZON
19:30Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
THUNDER. ENTER THE THREE WITCHES.
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
KLEC
19:30Divadlo v Řeznické
JEŠTĚRKA NA SLUNCI
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
EDITH A MARLENE
19:30Divadlo Pod Palmovkou /Studio Palmoffka
MICKEY MOUSE JE MRTVÝ
19:00Hudební divadlo Karlín
CARMEN
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
ŽIVÝ OBRAZ
19:30Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Na Půdě
KALIFORNSKÁ MLHA
19:00Městská divadla pražská /ABC
PROČ MUŽI NEPOSLOUCHAJÍ A ŽENY NEUMÍ ČÍST V MAPÁCH
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
KONKURZ
19:00MD Brno /Hudební scéna
HOREČKA SOBOTNÍ NOCI
17:00MD Zlín /Dílna
DOBRÝ PROTI SEVERÁKU
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
CARMEN
20:00Laterna magika
MALÝ PRINC
19:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
Z POSTELE DO POSTELE
19:00Východočeské divadlo /Malá scéna ve dvoře
COMMEDIA FINITA
Po Út St Čt Pá(02.02. 18) So Ne předchozí (4) tento týden (05) příští (6)
leden únor březen zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Tomáš TÖPFER
Samuel a Anežka TOMAN a ŠŤASTNÁ

PŘIPRAVUJEME

Andělé v Americe