zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Pavel Mészáros: S láskou a humorem

Přebal knihy

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Vztahy partnerské, rodinné i pracovní, šťastné i méně šťastné chvíle v životě, čas, který nelze zastavit, a hlavně jak se lze poprat se všemi překážkami v životě, když jsou po ruce láska a humor… Kniha rozhovorů s populárními osobnostmi, kteří mají jedno společné – všichni se objevili jako hosté v pořadu Hovory W, hudebně zábavné talk show Jiřího Wericha Petráška a Pavla Mészárose. Kniha vychází ve spolupráci nakladatelství AOS Publishing a Radioservis v rámci projektu Podzim s láskou a humorem, který přináší radost i finanční prostředky seniorům.

Zakoupením knihy přispějete částkou ve výši 10 % z její prodejní ceny Nadačnímu fondu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. Děkujeme, že pomáháte plnit přání seniorům.
Generálním partnerem projektu Podzim s láskou a humorem je společnost Invest Gate Funds SICAV a.s., která buduje a provozuje síť pobytových sociálních služeb pro lidi s Alzheimerovou nemocí, nově i s roztroušenou sklerózou a staví resorty nabízející kvalitní a dostupné bydlení pro seniory.

17.6.2024 09:06:13 Redakce | rubrika - Novinky...