zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Omar Apollo - God Said No

Omar Apollo na přebalu alba God Said No

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Americký zpěvák Omar Apolonio Velasco pochází z Indiany, ale jak jméno napovídá, má exotické kořeny. Hlásí se k alternativně pojatému R&B. První nahrávky začal šířit v roce 2017 skrz síť SoundCloud, o rok později už oficiálně vydal první EP a vyrazil na klubové turné. V roce 2022, kdy se celosvětově proslavil se singlem Evergreen (You Didn’t Deserve Me At All), si vysloužil nominaci na Grammy jako objev. Zpívá anglicky i španělsky.

Druhé album amerického zpěváka. S debutem se dostal až mezi nominované na Grammy. Na desce, která vznikla ve slavných studiích Abbey Road v Londýně, kde ji koprodukovali Teo Halm (Travis Scott, J Balvin, Rosalía), Carter Lang (Post Malone) a Blake Slatkin (Lil Nas X, Lizzo, SZA, Justin Bieber), se podílel i populární herec, skladatel Pedro Pascal (The Last Of Us). K dispozici na CD a LP.
Tracklist: Be Careful With Me, Spite, Less of You, Done With You, Plane Trees, Drifting, Empty, Life S Unfair, Against Me, While U Can, Dispose of Me, How, Pedro, Glow.

24.6.2024 11:06:53 Redakce | rubrika - CD boxy

Časopis 29 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Lípa Musica 2024

Články v rubrice - CD boxy

Letní Kapela - má problém

Letní kapela (Foto: Vojta Veškrna)

Letní kapela má problém. A možná je trochu příznačné, že se tak děje se začátkem kalendářního léta. Negativní ...celý článekČasopis 29 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Křížové cesty: Do Tvých rukou

Křížové cesty: Do Tvých rukou

Křížové cesty: Do Tvých rukou
Křížové cesty v Bohuticích, na Malenisku u Provodova, na Svatém Kopečku v Mik celý článek

další články...