zvláštní poděkování
Volný.cz

Karin Ann má novou nahrávku i videoklip

Karin Ann

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Československá zpěvačka Karin Ann, kterou divácké hlasy vyšvihly do prvního místa na cenách Žebřík v kategorii Objev, vydává nový singl a video i’m a loser.
„Během karantény jsem měla období, kdy jsem byla sklíčená a na sebe velmi tvrdá. Média mě poprvé začala zaznamenávat a já jsem měla pocit, že nejsem pro nic skutečně dost cool, chytrá nebo talentovaná. Místo toho, abych se v tom utápěla, rozhodla jsem se vyjádřit své pocity nahlas, singlem i´m a loser. Řekla jsem si, že možná jsem lúzr, no a co? Myslím si, že mnoho mladých lidí se cítí jako já, a tak vím, že nejsem sama,“ říká k písni Karin Ann.

Videoklip pro i’m a loser natočil Michal Kunes kompletně na mobilní telefon, zachycuje tak podstatu generace sociálních sítí a dospívání. Podívejte se zde.
V pouhých 19ti letech si Karin Ann buduje jméno napříč kontinentem i za jeho hranicemi s razantním přístupem k alternativní popové hudbě, která je jak konfrontační, tak citlivá. Nedávno se chopila příležitosti promluvit o právech LGBTQ+ při vystoupení v polské národní televizi. Vystoupení zaznamenalo značný mediální ohlas napříč konzervativní zemí.
Hudební videa Karin Ann podněcující k zamyšlení dosáhla 2 miliony shlédnutí na YouTube, a o jejím talentu již psali The New York Times, MTV, Noctis, Wonderland nebo 1883. Zpěvačka se rovněž objevila na billboardu na Times Square, přímo v srdci New Yorku, a to v rámci kampaně EQUAL společnosti Spotify. Nedávno také odjela turné po Polsku spolu s polskou zpěvačkou Sanah a vydala debutové EP ‘lonely together’, které manifestuje její schopnost překročit hudební hranice a neomezovat se na jeden konkrétní žánr.

11.10.2021 17:10:08 Redakce | rubrika - Novinky...

Časopis 48 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Nebesa (NdB)

Články v rubrice - Novinky...

Marek Ztracený vánoční píseň s Hankou Zagorovou

Marek Ztracený a  Hanka Zagorová v klipu

Zpěvák Marek Ztracený uzavírá rok 2021 ve vrcholné formě jako čerstvý držitel trojnásobného ocenění Český slav ...celý článek


Midi Lidi ve videoklipu společně vyrazili do přírody

Midi Lidi ve videoklipu

Místo videoklipu k dalšímu singlu z jedné ze dvou letos vydaných desek Midi Lidi překvapili: vyrazili do příro ...celý článekČasopis 48 - sekce

DIVADLO

MdZ uvedlo premiéru inscenace Trnky a hvězdy

Trnky a hvězdy (MdZ)

Snad nejdéle očekávanou premiéru v historii odehrálo 27. listopadu Městské divadlo Zlín. Zkoušení inscenace Tr celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Velikáni filmu... Jean-Paul Belmondo

Jean-Paul Belmondo (Mrchožrouti)

Mrchožrouti
Jean-Paul Belmondo bojuje za vlast a své peníze ve válečném africkém písku. Francouzské dobrodr celý článek

další články...