zvláštní poděkování
Volný.cz

Aneta Langerová vydává DVD a CD Na vlně radosti

Přebal alba

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Zpěvačka Aneta Langerová vydává 22. září 2017 nové DVD a CD Na vlně radosti s živým záznamem koncertu v pražském Foru Karlín, kterým zpěvačka na konci roku 2016 oslavila dva roky Na Radosti. O den dříve proběhne v prodejně SUPRAPHON Musicpoint křest spojený s krátkým akustickým vystoupením, kam si mohou fanoušci od 17 hodin přijít pro podpis.
DVD a CD Na vlně radosti zachycuje nejen prosincový koncert, ale i atmosféru celého turné, během něhož Aneta s kapelou a smyčcovým triem navštívila desítky českých a slovenských měst.

“Na pódiu se potkává má skvělá kapela s úžasným smyčcovým triem a dechovým kvartetem, které hraje hned v několika písních, a dodává jim tak nový rozměr. Přizvali jsme bubeníka Adama Kollera, jenž tvoří s mým současným bubeníkem Martinem Kopřivou a baskytaristou Jakubem Vejnarem skvělou rytmickou sekci. V přední lajně je mou oporou kytarista Ludvík Kulich a klavírista a producent Jakub Zitko, který je i autorem aranží.“
Přibližně dvouhodinový záznam obsahuje jak písně z posledního alba Na Radosti, tak i starší skladby a nejnovější píseň Hvězda. Živou interpretací získaly písně novou energickou podobu.
“DVD a CD vzniklo, abychom si uchovali vzpomínku na toto krásné a pro mě důležité období. Dva roky jsme putovali od města k městu a vyprávěli příběhy inspirované zapadlým kouzelným místem na Šumavě. Na Radosti se pro nás stalo takovým pomyslným prostorem, ve kterém se scházíme, do něhož každý něco přináší, a společně vytváříme nějakou energii. Součástí tohoto prostoru jsou i diváci, díky kterým se každý koncert stává jedinečným,” říká Aneta.
Poslední sérii koncertů Na Radosti chystá Aneta v prosinci tohoto roku.
Kromě DVD a CD najdete v bookletu i malé překvapení: “Vždy když jej otevřete, můžete si něco přát, ať už pro sebe nebo pro někoho jiného. Věřím, že když si někdo něco moc přeje, tak se to splní. Na přání by člověk neměl rezignovat. Něco si přát znamená na něco se těšit. Je to začátek“, říká Aneta.
„Na Radosti mi přineslo do života hodně radosti. Ráda bych se o tu radost podělila a poslala ji jednomu malému klukovi. Jmenuje se Hynek a má krásný úsměv.“
Úsměv můžete Hynkovi vykouzlit i Vy. V každém bookletu najdete pohlednici, na kterou stačí namalovat obrázek a poslat jej se vzkazem na uvedenou adresu. Hynek bude vědět, že na něj myslíte.
Hynek měl před dvěma lety vážný úraz, ale jeho úžasní rodiče dělají všechno proto, aby mohl žít normální život jako jeho vrstevníci. Hynek je bojovník a dělá velké pokroky. Více na www. konto-hynek.cz.

Mimo prosincových koncertů čeká Anetu do konce roku vystoupení v doprovodu Symfonického orchestru Českého rozhlasu v rámci projektu Nové Horizonty. V září a říjnu doprovodí zpěvačku Martu Kubišovou jako host na jejím závěrečném turné Marta „N A P O S L E D Y“. 12. 10. 2017 také přichází do kin film režisérky Marty Novákové, v němž Aneta ztvárnila hlavní roli ruské básnířky Anny Barkovové.
Veškeré informace o vystoupeních a předprodeji vstupenek naleznete na webu: www.langerovaaneta.cz.

18.9.2017 11:09:05 Redakce | rubrika - CD boxy

Časopis 39 - rubriky

Archiv čísel

reklama

OLDstars

Články v rubrice - CD boxy

Lenny Kravitz - Raise Vibration

Lenny Kravitz na přebalu CD Raise Vibration

Americký zpěvák, skladatel, producent, multi-instrumentalista i příležitostný herec a fotograf Lenny Kravitz v ...celý článekČasopis 39 - sekce

DIVADLO

Moje tango ve Studiu Dva

Roman Zach a Jitka Schneiderová (Moje tango)

Nejnovější premiérou Studia DVA je Moje tango v režii Šimona Cabana a Dariny Abrahámové. Hra irského dramatika celý článek

další články...

LITERATURA/ UMĚNÍ

Výtvarné tipy 40. týden

Středověký kostel v krajině

Potrava duše & těla (11/20)
Warhol a hamburger. Francouzský cyklus ARTE. Jíst správně hamburger může být ně celý článek

další články...